HAVARIJNÁ SLUŽBA
24 HOD 0944 71 71 72
Čistenie lapačov tukov Predaj a odborná montáž lapačov tukov

Lapače tukov sú vyhotovované na mieru, podľa individuálnych potrieb každého zákazníka, čím zákazník ušetrí nemalé finančné prostriedky. V základnej ponuke sú odlučovače s výkonom od 0,5 do 10 l/s. Väčšie zariadenia a zariadenia pre iné prietoky sa dodávajú individuálne. K odlučovačom sa dodáva kompletná technická dokumentácia v zmysle ISO 9001. 

Lapače tukov sa vyrábajú podľa najnovšej európskej normy EN 858 a spĺňajú najprísnejšie kritéria na kvalitu vyčistenej vody. Lapače tukov a olejov dodávame v kompaktnom celoplastovom prevedení, čo zabezpečuje ich vysokú životnosť a jednoduchú manipuláciu a zároveň sú vysoko spoľahlivé.

NOVINKY

Mobilné zariadenie.

Od 1.12. 2015 sme uviedli do prevádzky mobilné zariadenie na zhodnocovanie odpadu a čistenie vôd. Je určené na čistenie odlučovačov ropných látok a tukov, sedimentačných nádrží čistiarni vôd žúmp.

Zariadenia na čistenie podzemných garáži

Mobilný fekálny príves určený pre podzemné garáže na čistenie lapačov tuku a prečerpávacích nádrži.

REFERENCIE KLIENTOV

obchodné centrum Polus 15.12.2015

So spoločnosťou AKS group, s.r.o. sme veľmi spokojní. Hlavne musím vyzdvihnúť rýchlosť odstránenia problému ako aj prácu NON STOP v prípade problémov. Určite ich odporúčam.

HAVARIJNÁ SLUŽBA 24 HOD 0944 71 71 72